Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Innowacyjny Produkt

KONKURS NA INNOWACYJNY PRODUKT LUB TECHOLOGIĘ

W ramach Targów ELEKTROTECHNIKA 2018 przyznana zostanie I, II i III Nagroda za najbardziej innowacyjny produkt lub technologię prezentowaną na Targach. Konkurs połączony będzie z konkursem na innowacyjny produkt lub technologię organizowany w ramach Targów ŚWIATŁO 2018. Nagrody przyzna niezależna Komisja.
W Konkursie uczestniczyć mogą tylko te wyroby, rozwiązania techniczne bądź technologie, które są wystawiane na Targach.

Produkty, rozwiązania techniczne lub technologie powinny spełniać następujące kryteria:
•    istnieć na rynku polskim nie dłużej niż jeden rok (licząc wstecz od da-ty Targów),
•    nie być w tym okresie prezentowane na innych targach i nie być wcześniej zgłoszone do żadnych konkursów w Polsce,
•    nie naruszać obowiązujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przepisów prawa, a w szczególności przepisów dotyczących własno-ści przemysłowej i intelektualnej

Wypełniony Formularz 6 (Zgłoszenie na Konkurs Innowacyjny Produkt/Technologia) oraz wyroby, rozwiązania techniczne lub dokumentację technologiczną należy dostarczyć do siedziby Organizatora do dnia 30 listopada 2018 r.

Dodatkowo zgłoszenie powinno zawierać:
•    pisemne uzasadnienie innowacyjności rozwiązania
•    opis techniczny wraz ze sposobem eksploatacji, dane dotyczące zastosowania,
•    informacje o atestach, patentach (w przypadku urządzeń wielkogabarytowych, należy przesłać szczegółowe rysunki i fotografie).

Udział w Konkursie jest bezpłatny.
Nagrody w Konkursie na najbardziej innowacyjny produkt lub technologię prezentowaną na Targach zostaną wręczone podczas uroczystości otwarcia Targów w dniu 31 stycznia 2018 r.
Każdy Wystawca może zgłosić maks. 3 wyroby, rozwiązania techniczne lub technologie. Odbiór zgłoszonych wyrobów powinien nastąpić przed Targami.

 

Regulami oraz formularz zgłoszenia do pobrania poniżej.