Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Organizatorzy Wystawy

ORGANIZATOR

Agencja SOMA powstała 1995 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się głównie w organizacji targów. Dziś Agencja SOMA to firma z bogatym doświadczeniem, nie tylko jako organizator Targów, działań promujących polskie firmy za granicą, ale także jako jednostka wspierająca polskie przedsiębiorstwa w rozwoju ich działalności w kraju i poza jego granicami. Agencja SOMA ułatwia nawiązanie kontaktów biznes to biznes oraz pomaga w nawiązywaniu relacji handlowych pomiędzy firmami polskimi i podmiotami zagranicznymi.
 

Promując firmy i ich produkty Agencja SOMA organizuje co roku Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO, które w dniach 12-14 marca 2012r. odbyły się w Warszawie już po raz dwudziesty. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego, Energetyki  i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA to branżowa impreza organizowana równolegle z Targami ŚWIATŁO. Obydwie wystawy to największe branżowe targi oświetleniowe i elektrotechniczne w Europie środkowowschodniej łączące warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie. Ich zaletą jest lokalizacja w Warszawie, która jest obszarem ogromnych inwestycji budowlanych - publicznych, komercyjnych, centrów handlowych, hoteli i mieszkań.  
 

Od 2008 roku Agencja SOMA organizuje także branżowe Targi Czystej Energii CENERG. Wystawcami CENERG-u są głównie producenci i dystrybutorzy urządzeń do produkcji energii z OZE takich jak wiatr, woda, geotermia, słońce oraz biomasa. Wystawa w całości poświęcona jest odnawialnym źródłom energii. Każdego dnia odbywają się seminaria, szkolenia i konferencje, które przybliżają problematykę ekologicznej energii.
 

Od 2011 roku rozszerzamy formułę targów o kompleksowe rozwiązania dla telekomunikacji i teletechniki w ramach Wystawy TELETECHNIKA. Nowa, poszerzona formuła targów, zapewni unikalne na polskim rynku wystawienniczym, spotkania specjalistów różnych specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych - specyfika realizacji inwestycji kablowych (ale w tym również i radiowych) nakazuje, aby wszystkie prezentacje z pokrewnych branż i specjalności prezentować w jednym czasie i miejscu.

29 marca 2012 r. w Sali Konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się pierwsza edycja Konferencji Idealny dom i Wnętrze.
Konferencja w Warszawie rozpoczyna cykl wydarzeń IDEALNY DOM i WNĘTRZE, które będą się odbywały trzy razy w roku. Kolejne spotkania z tego cyklu to  24 maja 2012 roku w Poznaniu oraz 11 października 2012 w Krakowie.

Oprócz krajowych imprez wystawienniczych, Agencja SOMA organizuje indywidualne i grupowe wystąpienia polskich wystawców na Międzynarodowych Targach w Mediolanie, Dubaju i Kairze, a także umożliwia wyjazdy na wymienione targi organizując dla polskich przedsiębiorców misje handlowe.
Sukcesy, jakie odnosi Agencja SOMA w promocji polskiego eksportu, wynikają z wieloletniego doświadczenia, dobrej znajomości rynku, zasad międzynarodowego marketingu oraz ścisłej współpracy z rządowymi i samorządowymi organami wspierającymi przedsiębiorców w Polsce. Agencja SOMA to dobry i sprawdzony partner przy budowaniu, a następnie realizacji strategii rozwoju firmy w oparciu o rozwój eksportu.

 

Współorganizatorem Wystawy jest Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI