Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Wystawa TELETECHNIKA

Wystawa TELETECHNIKA
13 - 15 marca 2019, Warszawa EXPO XXI

Po raz dziewiąty, w ramach Targów ELEKTROTECHNIKA, jako odrębny sektor odbędzie się Wystawa TELETECHNIKA - nowa formuła poszerzona o kompleksowe rozwiązania dla telekomunikacji i teletechniki. Wystawa skierowana jest do producentów i dystrybutorów urządzeń, doradców, projektantów, wykonawców i administratorów wszelkich systemów teletechnicznych.
TELETECHNIKA zapewni unikalne na polskim rynku wystawienniczym, spotkania branżowe różnych specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych. Specyfika realizacji inwestycji kablowych (w tym również radiowych) nakazuje, aby wszystkie prezentacje z pokrewnych branż i specjalności prezentować w jednym czasie i miejscu.

 

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wystawa TELETECHNIKA zostanie dodatkowo uzupełniona o program szkoleń i konferencji. Takie połączenie daje olbrzymie możliwość nawiązania licznych kontaktów oraz konfrontacji profesjonalnej wiedzy z aktualną sytuacją na rynku.
TELETECHNIKA, to jedyna w Polsce tego rodzaju impreza wystawiennicza, obejmująca swym zakresem zagadnienia zwiazane z budownictwem telekomunikacyjnym i instalacjami teletechnicznymi. Organizacja Wystawy.

W ramach Wystawy zostaną zorganizowane:

  • stoiska wystawowe dostawców sprzętu, materiałów, wyposażenia oraz usług na terenie wystawowym
  • praktyczne warsztaty dla:
  •     - instalatorów
  •     - uczniów szkół technicznych z terenu całej Polski
  • pokazy dostawców usług satelitarnych i możliwości telewizji najnowszej generacji dla spółdzielni mieszkaniowych deweloperów oraz wspólnot mieszkaniowych
  • szkolenia, wraz z prezentacjami wystawców, z zakresu budynkowej instalacji teletechnicznej i infrastruktury teletechnicznej dla: inspektorów nadzoru, deweloperów, wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych organizowane wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa w salach konferencyjnych
  • promocja i dystrybucja wśród uczestników szkoleń i odwiedzających Targi i Wystawę TELETECHNIKA 2019 „Wytycznych do projektowania i budowy instalacji TV, TV-SAT, LAN i FTTH w budynkach wielorodzinnych” wraz z wykazem dostawców sprzętu i usług biorących udział w Wystawie TELETECHNIKA 2019.


 


Współorganizatorem Wystawy  jest Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI oraz Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej